TRIGUARD

TRIGUARD 2,5 L MEMBRANE

Triguard 2,5L membrane označuje technológiu založenú na vytvorenie materiálu o 2,5 vrstvách, ktorý sa vyznačuje výbornými vlastnosťami. Membrána je laminovaná priamo na vrchnú látku a následne je zospodu potlačená krycou vrstvou, ktorá ju chráni proti oteru a poškodeniu. Výsledný materiál sa teda skladá z 2,5 vrstiev: vrchnej látky, membrány a potlače. Vďaka tejto technológii zabezpečujú výrobky.
Triguard 2,5L membrane spoľahlivú nepremokavosť a výbornú priestupnosť telesných vodných pár. Sú príjemne mäkké, vysoko priedušné a vyznačujú sa vynikajúcou vodonepriepustnosť. Spoľahlivo chráni proti vetru, trvalo odpudzujú vodu, sú ľahké a ľahko zbalitelné. Svojimi vlastnosťami sú predurčené do každého ročného obdobia pre všetky druhy outdoorových aktivít.

TRIGUARD SOFTSHELL

Soft Shell je súhrnné označenie materiálov používaných na oblečenie s najväčším záberom využitia - na rozličné športové aktivity pri každom počasí. Ide o spojenie tradičnej Triquard membrány s vonkajšími ľahkými technickými materiálmi a vnútorné microfleecová termovrstva. Triguard Soft Shell je vetruvzdorný materiál, ktorý je charakteristický svojou vysokou mierou vodoodpudivosti. vyniká výbornou mechanickou odolnosťou a je elastický, čím umožňuje optimálnu voľnosť pohybu. Oblečenie z tohto materiálu je ľahké a priedušné. Zaisťuje maximálne pohodlie v chladnom a veternom počasí. udržuje teplo dvakrát lepšie ako klasický fleece a rýchlo odvádza telesnú vlhkosť.